ورود

وبلاگ

وبلاگ موبایل عرفان، در زمینه فروش لوازم جانبی موبایل اعم از کابل، شارژر، صوتی و تصویری، هاب به دصورت عمده و تکی فعالیت دارد. شما می توانید با مطالعه وبلاگ ها اطلاعات خود را در این زمینه افزایش داده تا خرید هوشمندانه ای داشته باشید. 

لوازم جانبی موبایل اورجینال از کجا بخرم؟

لوازم جانبی موبایل اورجینال از کجا بخرم؟

کافی است یک هدفون و هندزفری داشته باشید تا در زمان قدم زدن در پارک، بدون اینکه آلودگی صوتی شما را اذیت کند، به موسیقی دلخواه خود گوش کنید. اما برای خرید انواع لوازم جانبی موبایل شما باید کیفیت را مد نظر قرار دهید. پس اگر این سؤال برای شما به وجود آمده است که لوازم جانبی موبایل اورجینال از کجا بخرم؟ این مطلب را از دست ندهید. از آنجایی که اغلب کاربران این سؤال را تکرار می‌کنند که لوازم جانبی موبایل اورجینال از کجا بخرم؟ ما تصمیم گرفتیم در این مقاله هم بهترین موبایل فروشی در شرق تهران را معرفی کنیم و هم فاکتور‌هایی را در اختیار شما بگذاریم که کمک می‌کنند شما بتوانید خاص‌ترین لوازم جانبی موبایل را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

چرا ما به انواع لوازم جانبی موبایل نیاز داریم؟

اجازه دهید قبل از پاسخ دادن به این سؤال که لوازم جانبی موبایل اورجینال از کجا بخرم؟ ابتدا اهمیت استفاده از این لوازم را با هم بررسی کنیم:

 • برخی از این لوازم همانند گلس محافظ لنز دوربین، گلس محافظ صفحه نمایش و… نقش محافظتی را برای گوشی ایفا می‌کنند. در حال حاضر قیمت تلفن‌های همراه در حال افزایش است و اگر یک آسیب کوچک به تلفن وارد شود تعمیرات آن هزینه زیادی برای شما به همراه خواهد داشت. حتی گاهی اوقات تلفن بعد از تعمیرات باز هم کارایی قبلی را نداشته و شما مجبور هستید یک گوشی جدید بخرید. پس اگر شما این قبیل لوازم جانبی را داشته باشید مطمئن هستید که اگر گوشی از دست شما بر روی زمین افتاد به آن آسیب وارد نمی‌شود.
 • برخی دیگر از انواع لوازم جانبی موبایل همانند پاور بانک، هدفون و هندزفری و… استفاده از گوشی همراه راحت‌تر می‌کنند. برای مثال شما می‌توانید گوشی را در داخل کیف بگذارید و از هندزفری برای گوش دادن به آهنگ یا پاسخ گفتن به تماس‌ها استفاده کنید.
لوازم جانبی موبایل اورجینال از کجا بخرم؟

با انواع لوازم جانبی موبایل آشنا شوید:

اغلب افراد وقتی از دوستان و آشنایان خود در مورد این موضوع سؤال می‌پرسند که لوازم جانبی موبایل اورجینال از کجا بخرم؟ اصلاً آشنایی کاملی با انواع لوازم جانبی موبایل ندارند و تنها با برخی از آن‌ها آشنا هستند. به همین دلیل ما در این قسمت می‌خواهیم لیست کاملی از خاص ‌ترین لوازم جانبی موبایل را که در بهترین موبایل فروشی در شرق تهران یافت می‌شود در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. این لیست عبارت است از:

 •  قاب، کاور و یا گارد
 • گلس محافظ صفحه نمایش
 • گلس محافظ لنز دوربین
 • اسپیکر‌های بلوتوثی
 • کابل
 • تبدیل کابل otg
 • کابل  aux
 • باتری
 • کارت حافظه
 • هدفون و هندزفری
 • پاور بانک شارژر
 • کیف هوشمند

مسلماً برای خرید بهترین اسپیکر بلوتوثی و بهترین پاور بانک شما باید بهترین موبایل فروشی در شرق تهران را انتخاب کنید. پس فقط به دنبال این نباشید که لوازم جانبی موبایل اورجینال از کجا بخرم؟ بلکه اعتبار فروشگاه مربوطه و کیفیت محصولاتی که ارائه می‌کند را بررسی کنید.

چه عواملی بر قیمت لوازم جانبی موبایل تأثیر می‌گذارند؟

قطعا وقتی به این موضوع فکر می‌کنید که لوازم جانبی موبایل اورجینال از کجا بخرم؟ ، بحث قیمت‌ها را نیز در نظر گرفته‌اید. اگر به دنبال ارزان ‌ترین لوازم جانبی موبایل هستید نمی‌توانید چنین تجهیزاتی را در بهترین موبایل فروشی در شرق تهران پیدا کنید چون در چنین مراکزی بهترین و خاص ‌ترین لوازم جانبی موبایل با کیفیت بسیار بالا از برندهای معتبر ارائه می‌شود. در نتیجه قیمت لوازم جانبی در بهترین موبایل فروشی در شرق تهران نسبت به فروشگاه‌هایی که عرضه‌کننده ارزان ‌ترین لوازم جانبی موبایل هستند بیشتر خواهد بود. در واقع چند فاکتور مهم بر قیمت لوازم جانبی موبایل تأثیر می‌گذارد:

لوازم جانبی موبایل اورجینال از کجا بخرم؟

برند لوازم جانبی

مسلماً وقتی شما در مورد این موضوع سؤال می‌پرسید که لوازم جانبی موبایل اورجینال از کجا بخرم؟، به دنبال برند‌های باکیفیت و اورجینال هستید چون در بازار انواع لوازم جانبی موبایل از برند‌های چینی و بی‌کیفیت وجود دارد که حتی در عرض چند ماه نیز برای شما کارایی نخواهند داشت. برای مثال اگر بهترین پاور بانک را بخرید مطمئن هستید که مدت زمان بیشتری شارژ را نگه می‌دارد و اگر زیاد اهل سفر هستید یا در طول روز زیاد از گوشی همراه خود استفاده می‌کنید، بهترین پاور بانک تا چند بار توانایی شارژ کردن گوشی را دارد.

درست است که بهترین پاور بانک قیمت بالاتری دارد ولی اجناس چینی در بازار هم طول عمر مفید کمتری داشته و هم نمی‌توانند شارژ زیادی را نگهداری کنند. پس نباید فریب ارزان بودن را بخورید.

قابلیت‌های تعریف شده در انواع لوازم جانبی موبایل

فرض کنیم شما به دنبال بهترین اسپیکر بلوتوثی هستید. مدل‌های مختلفی از این نوع اسپیکر‌ها در بهترین موبایل فروشی در شرق تهران وجود دارد که قابلیت‌های آن‌ها با یکدیگر متفاوت می‌باشد. همین موضوع بر روی قیمت لوازم جانبی تأثیر می‌گذارد.

کیفیت لوازم جانبی موبایل

شاید شما یک گلس محافظ گوشی را انتخاب کرده‌اید که در دو فروشگاه قیمتی کاملاً متفاوت دارند. ما در پاسخ به سؤال کسانی که می‌پرسند لوازم جانبی موبایل اورجینال از کجا بخرم؟ بهترین موبایل فروشی در شرق تهران را پیشنهاد می‌کنیم چون در این صورت از کیفیت مطمئن هستند. اگر گلس بی‌کیفیت باشد، نمی‌تواند نقش محافظ را بر روی گوشی شما ایفا کند و اگر گوشی بر روی زمین بیفتد، آسیب جدی خواهد دید. پس جنس ارزان به این معنا است که کیفیت پایینی داشته و یک عایق مناسب برای گوشی شما نخواهد بود.

لوازم جانبی موبایل اورجینال از کجا بخرم؟

لوازم جانبی موبایل اورجینال از کجا بخرم؟

اکنون می‌خواهیم در این قسمت یک جمع‌بندی نهایی داشته باشیم تا پاسخ سؤال خود در مورد اینکه لوازم جانبی موبایل اورجینال از کجا بخرم را به طور کامل دریافت کنید:

 • حتماً بهترین موبایل فروشی در شرق تهران را پیدا کنید چون در این صورت مطمئن هستید خاص ‌ترین لوازم جانبی موبایل با قیمت و کیفیت بسیار ‌ایده‌آل به شما فروخته خواهد شد.
 • شما می‌توانید در بین انواع لوازم جانبی موبایل، ارزان‌ ترین لوازم جانبی موبایل از برند‌های معتبر را در جشنواره‌های تخفیفی خریداری کنید. بهترین موبایل فروشی در شرق تهران به مناسبت‌های مختلف تخفیف‌هایی را در نظر می‌گیرد. پس دیگر نگران این موضوع نباشید که لوازم جانبی موبایل اورجینال از کجا بخرم؟؛ کافی است یک مرکز مطمئن را انتخاب کنید و سپس آنچه نیاز دارید را با حوصله و با مشورت با کارشناسان فروش خریداری نمایید.
 • از هر کسی در این مورد سؤال نپرسید که لوازم جانبی موبایل اورجینال از کجا بخرم؟، حتماً از افرادی که در این زمینه تخصص دارند سؤال بپرسید تا بتوانید فروشگاه‌های معتبر را شناسایی کرده و مطمئن باشید جنس‌های اصل به شما فروخته می‌شود.
لوازم جانبی موبایل اورجینال از کجا بخرم؟

کلام آخر

این مطلب یک راهنمای کامل برای کسانی است که برای خرید انواع لوازم جانبی موبایل به دنبال بهترین موبایل فروشی در شرق تهران هستند. بنابراین دیگر نیازی نیست در مورد اینکه لوازم جانبی موبایل اورجینال از کجا بخرم؟، از هر کسی سؤال بپرسید. این مقاله اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار داده است.

به فروشگاه‌های معتبر همانند فروشگاه موبایل عرفان سری بزنید، اجناس آن‌ را با فروشگاه‌های دیگر مقایسه کنید و حتی مقایسه‌ای بین برند‌ها و مدل‌های مختلف انواع لوازم جانبی موبایل داشته باشید. سپس با خیال آسوده خرید خود را انجام دهید. این نکته را نیز متذکر می‌شویم فقط به دنبال این نباشید که لوازم جانبی موبایل اورجینال از کجا بخرم؟. بلکه حتماً در مورد برخی از تجهیزات همانند بهترین پاور بانک یا بهترین اسپیکر بلوتوثی، بحث گارانتی را نیز در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *